Jakość


Profesjonalizm

PoznanskaDent to zamiłowanie do stomatologii, które cechuje pełny profesjonalizm, staranność i dbałość o najmniejszy szczegół wykonywanej pracy. Przed zabiegiem pacjentowi przekazywane są wszystkie informacje dotyczące przebiegu postępowania leczenia. Efektem profesjonalnego podejścia oraz troski jest zdrowy i estetyczny uśmiech.

Gabinet PoznanskaDent specjalizuje się w wysokiej klasy zabiegach z dziedziny stomatologii estetycznej, periodontologii, chirurgii stomatologicznej i stomatologii zachowawczej. Szczególny nacisk kładziony jest na podejście minimalnie inwazyjne i stomatologię adhezyjną. Dokładność, skrupulatność wykonywanych zabiegów, minimalna ilość interwencji i szczegółowa analiza każdego przypadku gwarantują długoterminowe efekty.

Jakość

PoznanskaDent to gabinet w którym profesjonalizm i zamiłowanie do stomatologii tworzą rezultaty o które trudno w innym miejscu. Indywidualne podejście do pacjenta, kompleksowe leczenie oraz lata doświadczenia owocują efektami które zostaną z Państwem na lata. Na pierwszym miejscu zawsze stawiane jest leczenie minimalnie inwazyjne i techniki adhezyjne.

Bezpieczeństwo pacjenta zapewnia doświadczenie, wieloletnia praktyka, i zawsze sterylny sprzęt, w celu uzyskania zwiększenia sterylności stosowane są narzędzia jednorazowego użytku.

W celu zapewniania maksymalnego komfortu pacjentowi, zabiegi są przeprowadzone bez zbędnego stresu i bólu.

 

Chcesz odwiedzić gabinet?
Umów się na pierwszą darmową wizytę?


Zapisz się na wizytę